Duchovná obnova po minuloročných ľudových misiách

V dňoch od 9.- 12.11.2023 prebieha v našej farnosti duchovná obnova po minuloročných ľudových misiách. Obnova misií je pokračovaním ľudových misií vo farnosti, do ktorej sa misionári vracajú spravidla do jedného roku od času, kedy sa uskutočnili 8-dňové misie. Misijná obnova trvá 4 dní, počas ktorých sa rozvíjajú ďalšie témy, o ktorých je dobre rozjímať a uskutočňovať ich vo svojom živote. Obnova misií má za cieľ utužiť a upevniť misijné nadšenie a náboženský duch vo farnosti. Znova je tu priestor pre stretnutie po sv. omšiach s deťmi, mladými, starými a rodinami, vyslúženie sviatosti zmierenia atď. Obsahom je obnova misií kratšia ako misie, ale je to ďalší priestor na to, aby sme vnímali, že Boh nás neustále hľadá a znovu nám otvára svoje ruky, aby sme mohli znova povstať a byť jednoducho s Ním.
Po roku Ti Boh opäť ponúka čas zastaviť sa a zamyslieť sa, čo si po roku urobil pre svoju dušu. Neodmietni toto pozvanie!!!
Duchovnú obnovu vedú misionári z Misijnej spoločnosti sv. Vincenta de Paul – Lazaristi - páter Pavol Noga, CM. a páter Dominik Pavol, CM
Program:
• Štvrtok 09.11.2023
18:00 hod. – začiatok obnovy – svätá omša s misijnou kázňou – po svätej omši adorácia

• Piatok 10.11.2023
08:00 hod. – Ranné chvály – vysvetlenie, požehnanie a rozdanie červeného škapuliara

Dopoludnia – návšteva škôlky

– návšteva školy

16:00 hod. – svätá omša za účasti detí

18:00 hod. – svätá omša s misijnou kázňou – pri svätej omši obnova krstných sľubov

- stretnutie so všetkými - o ruženci

• Sobota 11.11.2023
08:00 hod. – svätá omša s misijnou kázňou
18:00 hod. – svätá omša s misijnou kázňou

– po svätej omši stretnutie s rodinami a členmi Združenia zázračnej medaily.

TV Lux o duchovnej obnove - rok po ľudových misiách v Hladovke, 16. 11. 2023

• Nedeľa 12.11.2023
08:00 hod. – svätá omša s misijnou kázňou – pri svätej omši pobožnosť pri misijnom kríži

10:00 hod. – svätá omša s misijnou kázňou – pri svätej omši pobožnosť pri misijnom kríži

Sviatosť zmierenia:
Piatok: od 15:00 hod. do večera
Sobota: od 10:00 – 12:00hod.; od 15:00 hod. do večera

(Viac fotografií si môžete pozrieť kliknutím na fotografie, ktoré sú zároveň odkazom na fotogalérie.)