Detský ples svätých - Nebo na zemi

V nedeľu 24. 2. 2019 popoludní sa v našej farnosti po prvý krát uskutočnil ples svätých – Nebo na zemi. Okolo 50 detí zaujímavo a tvorivo stvárnilo rôznych svätých a blahoslavených Cirkvi, medzi ktorými nechýbala napr. Panna Mária, Don Bosco, Matka Tereza, Filoména, Terezka, Charbel... a mnohí iní. Deti preukázali aj vedomosti o svojich svätcoch, keď ich mali predstaviť a niečo o nich povedať. Zažili tiež veľa zábavy pri tanci a súťažiach. Nechýbalo ani sladké občerstvenie v podobe šišiek, za čo patrí veľké poďakovanie naším kuchárkam. Kúsok z atmosféry „nebeského spoločenstva“ si užili aj prítomní rodičia detí, ktorí spolu s nimi zdieľali ich radosť a medzi sebou navzájom vytvorili spoločenstvo v družných rozhovoroch a stretnutiach. Aj rodičom patrí poďakovanie za tvorivé pripravovanie kostýmov na túto príležitosť. A rovnako poďakovanie patrí aj všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom napomohli pri príprave a realizácii tohto plesu. Všetky fotografie nájdete vo fotogalérií.